
15:00, 9 січня 2016 р.
На Тернопільщині чергове самогубство
8 січня, на Марії, 57-річний житель Зборівського району наклав на себе руки. Чоловік повісився на власному подвір’ї.
Загалом від початку року на Тернопільщині зареєстровано 145 смертей. Лише за останню добу в області померло 18 осіб, повідомляє Терен.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:09, 22 червня
22:57, 15 червня
20:50, 25 червня
01:38, 17 червня
122
