• Головна
  • У Тернополі працівник Нацбанку штовхнув людину під колеса авто
11:00, 11 січня 2016 р.

У Тернополі працівник Нацбанку штовхнув людину під колеса авто

Аварійну ситуацію створив водій представництва Нацбанку у Тернополі.

Він залишив автомобіль на і так доволі вузькому тротуарі н вул.. Шашкевича. Відтак людям не було де пройти, чимало з них змушені були іти дорогою, якою рухається транспорт.

Про це у Фейсбуці написав тернополянин Юрій Собі. При спробі переконати співробітника Нацбанку забрати автомобіль із тротуару, той штовхнув тернополянина дверцятами, ледь не кинувши під колеса іншого авто.

Відео інциденту Юрій Собі розмістив в Фейсбуці.

"Національний банк України має прикрих і хамовитих працівників. бажаю щоб це відео з усіма коментарями дійшло до ге-роя. вул.Шашкевича 13.11.2015 13:33 ‪#‎ВО9468АО‬", – написав Юрій Собі у Фейсбуці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#парковка
Останні новини
ТОП новини
"Восени почнеться велика мобілізація, ТЦК шукатиме усюди чоловіків із цією професією": їх призвуть з 1 вересня
"ТЦК на вулицях масово шукають чоловіків 6-ти категорій, їх призвуть з 1 вересня першочергово": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Українців починають масово звільняти, штучний інтелект забирає всю роботу": ТОП-5 професій, цих людей чекає безробіття
Унікальна знахідка вражає: на Тернопільщині виявили найбільше підземне озеро України
Оголошення