• Головна
  • Які зміни чекають маршрутну мережу у Тернополі?
18:30, 12 січня 2016 р.

Які зміни чекають маршрутну мережу у Тернополі?

Однією з значних змін у маршрутній мережі є створення нового маршруту зі «Східного» через залізничний вокзал і «шостий». Нові маршрути планують створити ще до «Епіцентру» та «Нового ринку».

Про деякі зміни і маршрутній мережі розповів начальник управління транспорту, комунікацій та зв”язку Ігор Мединський.

- У проекті нової маршрутної мережі на нижню зупинку вул. Коновальця курсуватиме не 28 маршрутка, як раніше, а 21, - повідомляє 20хвилин Ігор Мединський. - 21 маршрут курсуватиме з нижньої зупинки на Коновальця, на проспект Злуки через «Універсам», Текстильну, через залізничний вокзал до «Нового ринку».

З «Нового ринку» 21-а маршрутка їхатиме через вул. Острозького, попри автовокзал, до «рогатки» , через вул. Гоголя на залізничний вокзал, до «шостого» і назад на Коновальця.

- Ще є зміни у маршруті до «Епіцентру», - продовжує пан Мединський. - Раніше туди курсував 28А, а тепер буде 26. Цей маршрут буде з вул. Будного, Лучаківського і до «Нового ринку».

Окрім цих маршрутів до «Нового ринку» курсуватиме 22А та 20А. У них ідентичний маршрут з 22 та 20 відповідно, але вони ще заїжджатимуть на «Новий ринок». Щодо тролейбусів, то, за словами Ігора Мединського, буде узаконено маршрут 4 та 5 тролейбуса.

- 5 маршрут курсує уже зараз через вул. Довженка, а 4 курсуватиме за старим своїм маршрутом, - каже чиновник. - Ще одна із таких вагомих змін - зі «Східного масиву» курсуватиме 4 маршрутка на залізничний вокзал.

Вона їхатиме з Лесі Українки на вул. Малишка, Глибоку, Глиняну, на проспект С. Бандери, повертатиме біля ТНТУ на вул Б. Хмельницього (залізничний вокзал). Звідти на Бродівську, поворот на вул. За рудкою, Котляревського, Чехова, Новий світ. Розвертатиметься на вул. Циганська і назад через вул. Крушельницька, Замкову, Руську, Острозького, Пирогова, Гоголя і знову на Л. Українки.

https://www.google.com/maps/d/edit?mid=ziKVbyUZHugU.k5mvSvxYAyHc&usp=sharing

- Ми постарались максимально виконати усе те, про що просили люди, - каже Ігор Мединський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #зміни #маршрутна мережа
Оголошення
live comments feed...