• Головна
  • На Тернопільщині буде менше молока
12:15, 15 січня 2016 р.

На Тернопільщині буде менше молока

У поточному році у всіх категоріях господарств зменшилося поголів’я ВРХ та корів, зросло поголів’я свиней. Про це повідомили у департаменті агропромислового  розвитку обласної державної адміністрації.

Станом на 1 грудня 2015 року в усіх категоріях господарств утримується  167,5 тис. голів ВРХ, в тому числі корів утримується  99 тис. голів, свиней утримується 454,1 тис. голів.

Збільшено виробництво м’яса на 1,5% більше відповідного періоду  2014 року,  яєць на 12,3 % більше відповідного періоду 2014р.,  зменшено виробництво молока  на 4,8 %. 

Збільшено надій молока на 1 корову за січень-листопад 2015 року становить    5313 кг, що на 360 кг, або на 7,3 % більше відповідного періоду минулого року.

З метою нарощування виробництва тваринницької продукції в області проводиться реалізація інвестиційних проектів з будівництва та реконструкції тваринницьких комплексів

В молочному скотарстві продовжується будівництво і реконструкцію молочного комплексу та доїльного залу на 1200 корів у  ПАП «Агропродсервіс» с. Теофіпілка Козівського району, розширення потужностей молочного комплексу в ТОВ «Україна» с.Скорики Підволочиського району на 230 голів корів. Введено три нових тваринницьких приміщення  для утримання ВРХ в Бучацькому та Бережанському районах.

В свинарстві здійснюється нарощення потужностей ПАП «Агропродсервіс» до 150 тис. голів реалізації свиней в рік шляхом реконструкції існуючих приміщень та будівництва нових в Підгаєцькому та Козівському районах.

У птахівництві у ПАТ «Птахофабрика Тернопільська» с. В.Гаї Тернопільського району завершено будівництво пташників на 360 тис. курей-несучок та продовжується будівництво заводу по переробці яєць в рідкі яєчні продукти.

Джерело: Тернопільська ОДА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #молоко #господарство
Оголошення
live comments feed...