• Головна
  • У Тернополі ділянку під осередок вже хочуть... атеїсти
14:30, 21 січня 2016 р.

У Тернополі ділянку під осередок вже хочуть... атеїсти

Тернополяни, які не належать до жодної з релігійних конфесій і не мають релігійних переконань, заявили про своє бажання теж мати приміщення для зустрічей.

Їх цікавить уже готова будівля або ж земельна ділянка під будівництво.

Відповідну петицію вони скерували у міську раду, повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці радник міського голови Максим Черкашин.

"Практично щодня приходять на сайт міської ради по декілька петицій. Часто вони стосуються комуналки та транспорту. Але нещодавно прийшла така, яка стосуються не фізичного, а духовного, точніше… атеїстичного", – написав Черкашин.

За його даними,петиція містить прохання виділити земельну ділянку для будівництва, або готовий об'єкт нерухомості в місті Тернопіль атеїстам - тобто громаді (спілці, організації) вільній від релігійних переконань, для створення "релігійного" осередку.

"В Тернополі присутня незліченна кількість церков, храмів, будинків молитви та інших релігійних центрів різних конфесій, віросповідань та релігійних сект (по 3-5 на мікрорайон) під які вже виділено такі ділянки. В зв'язку з цим громада атеїстів відчуває кричущу несправедливість по відношенню до забезпечення її прав гарантованих ст. 35 конституції України, зокрема права не сповідувати ніякої релігії”, – йдеться в петиції.

Найцікавіше, що автори цієї петиції абсолютно праві. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#атеїсти
Останні новини
Оголошення
live comments feed...