• Головна
  • Тернополяни для фіналістів «Х-фактора» малювали плакати та пекли торти (відео)
11:00, 20 січня 2012 р.

Тернополяни для фіналістів «Х-фактора» малювали плакати та пекли торти (відео)

Найбільше серед глядачів на концерті фіналістів "Х-фактора" було дітей та підлітків віком від 8 до 19 років. Найпалкіші прихильники в кінці концерту хотіли подарувати співакам квіти, торт та навіть власноруч намальований плакат. Але на сцену їх не впустили. Відбувся концерт вчора, 18 січня в ПК "Березіль"

Виступи фіналістів Х-фактора дуже сподобалися тернополянам. Особливо кричали "вау!" дівчата під час виступів Олега Кензова, Романа Веремейчика та Аркадія. Багато прихильниць під час всього концерту не відходили від сцени, чим заважали глядачам із перших рядів.

Майже кожен третій присутній в залі фотографував або знімав на камеру мобільного телефону своїх улюблених виконавців. Проте в залі було досить багато представників старшого покоління, які на концерт реагували більш стримано, пише 20 хвилин. Тому ведуча тернополянка Ірина Борисюк постійно закликала зал аплодувати та підтримувати виконавців. Також розвеселити зал своїми жартами намагався Аркадій.

— Ну що ж друзі, до вас знову повернулася біда, — сказав він, вийшовши на сцену..
— Біда — це ти? — перепитала Маліка, яка вийшла разом з ним.
— Біда — це дороги на Гайовій, - відповів співак.
Зал вибухнув сміхом.

Всіх на до Тернополя приїхало вісім фіналістів шоу. — Владислав Курасов, Огег Кензов, Роман Веремейчик, Світлана Вінник, Анна Охрицька, дует Аркадій і Маліка та переможець цьогорічного шоу — Віктор Романченко. Кожен фіналіст виконав дві-три пісні. Заспівала навіть учасниця попереднього випуску "Х-фактора", а тепер ведуча проекту Ірина Борисюк.  Деякі українською, декі — російською мовою. Також кожен із них перевдягався після виконаної пісні в інший костюм. За дві години виступу фіналісти "Х-фактора" навіть зіграли декілька веселих сценок.

Майже всім їм глядачі вручали букети квітів. Проте деякі присутні дівчата вирішили подарувати букет своєму улюбленому виконавцеві в кінці концерту. Одна з дівчат навіть намалювала для своїх кумирів плакати із зображеннями ведмедиків.

— Мені дуже сподобався концерт, особливо виступ Аркадія та Веремейчика, — каже тернополянка Соломія Гоп (16 р.), — Я навіть намалювала для них плакати, бо займаюся малюванням і захотіла зробити для них щось приємне від імені тернопополян. Але якщо мене зараз не впустять на сцену, щоб віддати їм свій подарунок я буду дуже розчарована.

Також дівчина тримала в іншій руці букет квітів. Але як вона і передчувала, на сцену її не впустили, як і багатьох інших. Одразу після останнього виступу співаки обернулися і пішли за куліси. Хоч біля сцени стояли з десяток їхніх прихильників, які тримали для них квіти. Зокрема, було багато дітей. Другий раз вони не вийшли. Глядачі почали просити охоронця впустити їх на сцену, але той відповів, що нікого впустити не може.

Потім тернополяни пішли до гримерних співаків, щоб отримати автограф, але там біля дверей також стояв охоронець. Лише згодом, коли менш терплячі почали розходитися додому, деяких дітей впустили в середину.
— Та це ж дитина, впустіть її! — просили матері.

Тернополяни для фіналістів «Х-фактора» малювали плакати та пекли торти (відео), фото-1
Тернополяни для фіналістів «Х-фактора» малювали плакати та пекли торти (відео), фото-2
Тернополяни для фіналістів «Х-фактора» малювали плакати та пекли торти (відео), фото-3
Тернополяни для фіналістів «Х-фактора» малювали плакати та пекли торти (відео), фото-4
Тернополяни для фіналістів «Х-фактора» малювали плакати та пекли торти (відео), фото-5
Тернополяни для фіналістів «Х-фактора» малювали плакати та пекли торти (відео), фото-6
Тернополяни для фіналістів «Х-фактора» малювали плакати та пекли торти (відео), фото-7
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...