• Головна
  • У міській раді Тернополя спростували інформацію про те, що у садочки не завозять продукти
13:00, 26 січня 2016 р.

У міській раді Тернополя спростували інформацію про те, що у садочки не завозять продукти

Усі необхідні продукти поставляються у дошкільні навчальні заклади міста, а вихованці забезпечені повноцінним харчуванням. Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

 Відтак, слова одного із депутатів міської ради про те, що у дитсадки Тернополя у грудні не завозили продукти, не відповідають дійсності.

 - Протягом грудня у дитячі садки міста здійснювалися поставки м'ясо-молочних продуктів, круп, борошна, овочів та фруктів, хліба у достатній кількості, з яких для дітей було приготовлене повноцінне харчування, - зазначив Сергій Надал.

Серед інших продуктів, протягом грудня у дитячі садки Тернополя було поставлено: м'ясо - 10028, 6 кг, риба - 3777 кг, масло - 908,7 кг, молоко - 6104,6 кг,сметана - 972 кг, сир - 361 кг, яйця - 60830 шт, цукор - 6 200 кг та ін.

Крім того, вже прийнято рішення про виділення коштів на харчування дітей у садочках. Зокрема, передбачені ті категорії дітей, які будуть харчуватися безкоштовно за рахунок коштів бюджету. Це діти-інваліди, діти-сироти, які позбавлені батьківського піклування, діти бійців АТО. 

Є необхідне забезпечення по харчуванню і в школах. Зокрема, у 2016 році було виділено понад 3 млн грн. За ці кошти безкоштовно харчуватимуть дітей-сиріт, дітей, які мають особливі потреби, дітей сім’ї, яких отримують допомогу як малозабезпечені та дітей  батьки яких визначені учасниками бойових дій чи загинули під час проведення АТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дитячі садочки #садіки #харчування #продукти
Останні новини
Оголошення
live comments feed...