• Головна
  • Біатлоністка з Тернопільщини здобула «срібло» на Чемпіонаті світу
15:00, 28 січня 2016 р.

Біатлоністка з Тернопільщини здобула «срібло» на Чемпіонаті світу

В індивідуальній гонці у румунському Чейле Градістей юна Анастасія Меркушина з Тернопільщини здобула друге місце. Один промах, який допустила спортсменка, відділив її від перемоги.

Також в індивідуальній гонці позмагалася ще одна представниця з Тернопільщини Марія Кручова. Спортсменка продемонструвала 28 результат, допустивши 2 промахи, та увійшла у тридцятку кращих біатлоністок, пише Тернопіль.

На п’єдестал поряд з Анастасією Меркушиною піднялися дві спортсменки з Австрії. Переможниця гонки Сюзанна Курцхаллер та Юлія Швайгер, яка завоювала «бронзу», влучно закрили усі мішені.

Українську юніорську команду в індивідуальній гонці також представляли Сніжана Тісєєва, яка стала 21-ою з одним промахом, та Анастасія Ничипоренко, яка фінішувала 49-ою з 7 незакритими мішенями.

Сьогодні о 13:30 годині на старт індивідуальної гонки також вийде біатлоніст з Тернопільщини – Віталій Труш. Юнак стартуватиме під 23-тім номером. Разом з ним Україну представлятимуть Максим Івко, Антон Мігда та Денис Насико.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію