На Тернопільщині іноземці частенько підроблюють документи, щоб стати українцями

Відомі випадки, коли іноземці частенько підроблюють документи, щоб стати українцями. З певних причин вони не можуть проживати у своїй державі, а бажають мешкати в Україні. Тому, шукають різні незаконні методи, щоб отримати громадянство, у тому числі на Тернопільщині.

«Основним завданням нашого підрозділу являється реалізація політики у сфері кримінальних правопорушень, пов’язаних з торгівлею людьми, нелегальною міграцією, правопорушеннями у сфері суспільної моралі. У грудні 2015 року вступили у дію зміни до кримінально-процесуального Кодексу України, відповідно до яких розслідування впроваджень злочинів, передбачених ст. 332 «Незаконне перевезення осіб через державний кордон України» Кримінального Кодексу, перейшло по поліції. Тепер оперативне супроводження Кримінальних проваджень, розпочатих за вказаною статтею, буде здійснювати також наш відділ», – поділився з Тернополем начальник відділу по боротьбі зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління Національної поліції у Тернопільській області Володимир Агеєв.

Громадянам, які бажають отримати інформацію як не стати живим товаром або стали жертвою торгівлі людьми, слід звертатися на цілодобову гарячу лінію за номером телефону: 527 або 102.

Тернопільщина іноземці підробка документів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі