Тернополян, які вигулюють домашніх улюбленців, штрафуватимуть

Міська влада нагадала тернополянам, що вигулювати тварин без повідка та намордника, одноразового пакета та інвентаря для збору екскрементів тварин – забороняється. За ці порушення правоохоронці можуть складати адмінпротоколи.

Нагадаємо, що у листопаді до міської ради подали електронну петицію про створення у місті майданчиків для вигулу собак. У відповіді влада повідомила, що такі території потрібно облаштувати спеціальним інвентарем, на який коштів у бюджеті немає.

– Впровадження даного питання передбачає чимале фінансування з міського бюджету, адже повинні бути спеціально облаштовані окремі огороджені території, які необхідно забезпечити інвентарем, обладнанням та устаткуванням. На території повинно бути спеціальне покриття, штучне освітлення та інше. Станом на сьогоднішній день, у міському бюджеті кошти на виконання даних робіт не передбачено, – зазначили у відповіді на петицію.

Також жителям міста нагадали про місця, де можна гуляти з тваринами, а саме: зелені зони вздовж автодоріг, пустирі, лісосмуги, лісопосадки, території, що мало відвідуються, пише Тернопіль.

На території міста планують встановити таблиці «Господар! Прибери за своєю твариною»

– На превеликий жаль, все одно спостерігається низька свідомість громадян, які здійснюють вигул своїх улюбленців та не прибирають після них.

Довідка:

Петиція: http://e-dem.in.ua/ternopil/Petition/View/21

Тернопіль домашні улюбленці штраф
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі