В Тернополі виділили понад 2 мільйона гривень на харчування дітей

Харчування учнів пільгових категорій у школах не будуть фінансуватись з державного бюджету. Таке рішення прийняли у Верховній Раді, відтак тепер на це гроші повинні виділяти з міського бюджету.

Як розповідає міський голова Сергій Надал, на останній сесії з міського бюджету на харчування дітей було виділено 2 млн. 40 тис. грн.

Також було передбачено кошти для харчування дітей в спортивному ліцеї в сумі 190 тис.грн.

-          Цього року держава перестала фінансувати харчування в закладах освіти для дітей з пільгових категорій тепер це є обов’язок органів місцевого самоврядування. У зв’язку із цим ми на останній сесії виділили з міського бюджету понад 2 мільйони гривень і ці кошти підуть на харчування дітей з пільгової категорії населення, дітей батьки, яких є учасниками АТО і також передбачено кошти на харчування дітей у спортивному ліцеї, - зазначає Сергій Надал

У мерії кажуть, що загалом тернопільські видатки на освіту цьогоріч збільшаться. Адже фінансування усіх училищ та коледжів міста теж повинно здійснюватися за рахунок коштів міського бюджету, хоч раніше фінансувався із державного.

Тому з бюджету було виділено 18,2 млн. на фінансування п’яти ПТУ та Технічного коледжу. 

дитячий садок дошкільний заклад бюджет харчування,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі