Міська рада Тернополя виділила 18 мільйонів гривень на утримання професійно-технічних училищ

Кошти на потреби та утримання професійно-технічних училищ в Тернополі відтепер виділятимуть з міського бюджету. Таке рішення у 2016 році прийняли на загальнодержавному рівні.

За словами міського голови Тернополя Сергія Надала, загалом у місті працює 5 ПТУ та технічний коледж. Серед дітей, які навчаються у цих навчальних закладах лише 24% тернополян, а решта – це діти з ближніх сіл та інших міст.

Відтак, за словами Сергія Надала, гроші на це мала б виділяти також і обласна рада, проте наразі відомо, що звідти кошти не надійшли, тому міська рада перша виділила на утримання училищ 18 мільйонів гривень.   

-          Витратами на утримання таких професійно-технічних училищ в Тернополі мають займатися в обласній раді, оскільки там навчаються діти зі всієї області До речі, саме це дало додаткове фінансування, їм залишили 10% податку на прибуток і вони мали б фінансувати ці установи. На даний час обласною радою нічого не профінансовано і тому ми виділили кошти, - зазначає Сергій Надал. – Загалом, для того, щоб протягом року  утримувати училища для міста потрібно витратити 85 мільйонів гривень. Це величезна сума, тому наразі виділено 18 мільйонів. Це якраз та сума, яка припадає на тернопільських студентів.

бюджет міста кошти бюджету утримання училищ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі