У "Тернопільгазі" пояснили, хто винен у тому, що при сплаті за газ абоненти тепер платять чималу комісію

УДП "Укрпошта" Тернопільської дирекції  з 1 січня  2016р. в односторонньому порядку без належного законодавчого аргументування  розірвано угоду  на обслуговування населення з прийому платежів  з  ДП "Газпостач" ПАТ "Тернопільміьскгаз".

 З 1 грудня ПАТ «Державний Ощадний банк» із кожного клієнта бере 3 гривні при оплаті за газ. Розмір такої комісії визначається фінустановою самостійно і не залежить від постачальника газу. ДП "Газпостач" ПАТ "Тернопільміськгаз"  також сплачує банку комісійну винагороду за приймання коштів від населення, йдеться в повідомленні компанії.

У "Тернопільміськгазі" наголошують, що тариф у розмірі 3 грн. при сплаті за газ встановлений виключно банком, і не надходить до газопостачального підприємства, тому немає жодного відношення до ДП "Газпостач" ПАТ "Тернопільміськгаз".

Газопостачальне підприємство сплачує Державному ощадному банку 0,3% від суми платежу кожного споживача, що передбачено постановою  Кабміну № 792 «Про забезпечення проведення розрахунків за спожитий природний газ».

п. 9 Постанови:  "Оплата послуг щодо приймання платежів від побутових споживачів банківськими установами та підприємствами поштового зв’язку здійснюється газопостачальними підприємствами виключно з їх поточних рахунків, які не є поточними рахунками із спеціальним режимом використання, у розмірі, що не перевищує  0,3  відсотка загальної суми коштів, що надійшли від побутових споживачів на поточні рахунки із спеціальним режимом використання, відкриті газопостачальними підприємствами."

Дана постанова вступила в силу 10 жовтня 2015 року (Урядовий кур’єр №189).

комісія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі