На фестиваль "Ї" до Тернополя приїде Жадан та Лазуткін

Список митців, якій приїдуть до Тернополя на фестиваль «Ї», оприлюднили сьогодні організатори.

Фестиваль відбудеться 6-8 травня 2016 року в Тернополі. 

Літературна частина фестивалю буде представлена Сергієм Жаданом, Дмитром Лазуткіним, Іваном Байдаком, Романом Штігером. Музичну атмосферу для відвідувачів творитимуть Egor Grushin, «Шафа Шамана», «Жадан і Собаки в космосі». Про інших учасників можна буде дізнатися згодом на сторінках фестивалю в соціальних мережах.

– Цього року ми хочемо бути ще ближчими до наших відвідувачів, письменників, художників, музикантів, фотографів. Хочемо краще комунікувати, аби налагодити співпрацю, – запевнив програмний директор «Ї» Юрій Матевощук. Тому для зручності учасників та відвідувачів організатори презентували офіційний сайт фестивалю – www.festivalji.com.ua. Звідти можна дізнатися історію фестивалю, попередній перелік учасників та згодом замовити квиток на сам захід. Продаж квитків розпочнеться з 8 лютого 2016 року.

– В 2015 році «Мистецький фестиваль «Ї» проходив у квітні. На нього ми витратили набагато більше ресурсів, аніж на попередні. В ньому взяли участь білоруські письменники, відомі польські митці, більше художників та музикантів, – розповів на презентації координатор фестивалю Василь Томчишин. – Цьогорічний фестиваль ми з гордістю можемо називати міжнародним.

фестиваль "Ї"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі