Тернополяни скаржаться, що платформа "Відкрите місто" працює неякісно

Платформа "Відкрите місто", з допомогою якої мешканці Тернополя могли б вирішувати комунальні проблеми, не виконує своєї функції.

Нерідко там, зробивши відписку, вказують, що проблема уже вирішена.

Тоді як насправді ситуація не завжди відповідає даним словам.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав тернополянин Назар Зелінка.

"4 дні тому зареєстрував на сервісі Відкрите місто Тернопіль проблему з неприбраним будівельним сміттям, яке перегородило пішохідну доріжку.

Сьогодні відписали, що проблема закрита. Я зрадів. Вранці сміття ще було на місці, але думав може зараз вже прибрати. Але даремно.

Написали: Дане питання перебуває на розгляді в управлінні муніципальної поліції, які вживають заходи для вирішення даного питання. На даний час направлено лист на адресу другого відділу Державної виконавчої служби Тернопільського міського управління юстиції для остаточного визначення порушника та зобов"зання гр.Бігуна або Рубленика Б.Б. очистити територію за адресою вул. Вербицького,2А від будівельних відходів. Крім того, справа розглядається в суді. За результатами розгляду вищезазначених структурних органів, визначений порушник буде зобов"язаний ліквідувати недоліки.

Проблему можна буде вважати закритою коли пішохідна доріжка буде розчищена від будівельного сміття. А наразі сміття досі там",  – описав ситуацію Назар Зелінка.

В коментарях тернополяни відзначають, що платформа справді не виправдала очікувань тернополян, тому багато людей взагалі припинили повідомляти туди про проблеми, з якими стикаються люди і які можна було б оперативно вирішити.

Водночас в коментарях прес-секретар міського управління ЖКГ Ольга Терещук зауважила, що на даному етапі вирішення озвученої Зелінкою проблеми найменше залежить від комунальників, оскільки нашкодив підприємець і саме він би мав прибрати за собою.

"Це вже справа  муніципальної поліції, які мають дохідливо пояснити підприємцю, що він порушує зараз правила благоустрою Тернополя", – написала Ольга Терещук.

Водночас на самій платформі Відкрите місто Тернопіль визнають, що іноді продукують відписки заради відписок.

"Щодня на платформу звертаються з десятками скарг та пропозицій, деякі з них виконуються якісно та вчасно, деякі, як тут йшлось "для галочки". Тому функція контролю повинна бути як від мешканців, так і від вищого керівництва. Координатор проекту в Тернополі Рустам Ергешов проаналізує виконання та фактичне закриття проблем та надасть інформацію міському голові для прийняття відповідних рішень", – поінформували з профілю платформи у Фейсбуці.

відкрите місто
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі