Хто у Тернополі краде скриньки збору коштів у підтримку добровольців?

У Тернополі покрали скриньки з пожертвуваннями для ДУК "Правого сектору". До активістів організації звернулися працівники магазинів, в яких стоять скриньки для збору коштів на підтримку добровольців. Ще давніше тернополяни надсилали фото з розпломбованими скриньками без вмісту.

— Перший такий випадок стався в магазині ТЦ "Novus", проте охороні не вдалося зловити злодія, і він втік разом із коштами. Наступного разу — 27.01 — був затриманий. По даному факту праціники МВС в м. Тернопіль, даній особі пред'явили звинувачення по ст. 51 - дрібне викрадення чужого майна. Шахраю виписали штраф і відпустили. Проте, це його не зупинило і в понеділок, 1 лютого, в магазині "Сільпо" (вул.Симона Петлюри, 2) відеокамерами знову було зафіксовано крадіжку скриньки тією ж особою (злодія не зловили), — розповідають у "Правому секторі".

Як повідомляють громадські діячі, шахраєм виявився 28-річний тернополянин Орлов Олександр, котрий неодноразово проходив по кримінальних справах, зокрема за вживання наркотиків. 

— Також нам стало відомо, що Орлов півроку тому крав скриньки в Логістичному центрі допомоги бійцям АТО.  Варто замислитись: скільки ж таких крадіжок він зробив за весь цей час?Тепер питання до працівників МВС а куди ви дивитесь? Вас не цікавить така дрібна справа, бо це не активіст "Правого сектора"? Велике прохання до жителів міста Тернопіль - будьте пильними! — зазначають в організації.

Тернопіль скриньки з пожертвами крадіжка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі