У мерії Тернополя відхилили петицію тернополянина через... нецензурну лексику

Петицію знаного в Тернополі краєзнавця та фотографа Миколи Василечка, в якій він вимагав провести демонтаж супутникових антен з пам’ятки архітектури на вул. Руській, 37, у міській раді відхилили.

Пояснили це тим, що у відповідності до п.6 розпорядження міського голови «Про затвердження порядку розгляду електронної петиції, не оприлюднюється та не розглядається Петиція, яка містить нецензурну лексику та лайливі вислови.

Микола Василечко на своїй сторінці в Фейсбуці висловив здивуванням таким повідомленням з міськради, оскільки переконаний, що ненормативної лексики не вживав.

При цьому навів текст петиції: «Будинки центральної вулиці Тернополя — Руської — неповторний архітектурний ансамбль, що прикрашає середмістя. Більше половини будинків вулиці є пам’ятками архітектури місцевого значення кінця XIX — початку ХХ ст., а церква Різдва Христового — національного значення XVII ст.

Житловий будинок на вул. Руській, 37, зокрема, — пам’ятка архітектури місцевого значення 1912 р., охоронний номер 247 — особливий: його серцевидний фронтон особливо впадає у вічі поціновувачам файного міста й туристам, що залюбки фотографують перлини архітектури Тернополя.

На жаль, міські рагулі примудрилися встановити на фасаді будинку просто на фронтоні аж дві супутникові антени, більша з яких зовсім перекриває цю унікальну архітектурну родзинку.

Вимагаємо демонтувати встановлені супутникові антени, що псують естетичний вигляд фронтону будинку й унеможливлюють художнє фотографування пам’ятки архітектури».

Микола Василечко не погоджується, що термін «міські рагулі» — це нецензурна лексика та лайливий вислів.

"Як на мене, то це — чистісінька правда. Бо інакше таких тернополян і не назвеш... Які в нас у міській раді всі культурні — нецензурно не висловлюються і не лаються! Чекайте, шановні, я вас тепер запишу на аудіо та відео як ви культурно нецензурно висловлюєтеся, от тоді побачимо різницю між написаним мною і сказаним вами. Ну нічого, ще раз петицію подав — вже висловився культурно", – написав Микола Василечко.

У коментарях тернополяни жартують, що за лайку "фахівці" в міській раді могли прийняти слово "фронтон".

петиція Василечко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі