
10:30, 4 лютого 2016 р.
Дорожники частково перекривають рух транспорту у Тернополі
Пошкодження на дорогах Тернополя, які виникли внаслідок перепаду температур, ліквідовують тернопільські комунальники. Наразі дороги ремонтують у трьох напрямках: на Об’їзній, у напрямку вулиць Злуки – Купчинського – Збаразьке кільце та на вулиці Микулинецькій.
Рух на цих ділянках доводиться частково перекривати, відтак комунальники просять вибачення у водіїв за тимчасові незручності.
Сніг зійшов і тернопільські комунальники взялись обстежувати тернопільські дороги. На кількох напрямках через перепад температур утворились глибокі вибоїни. Їх ремонтуватимуть у найближчі кілька днів, повідомляє тв4. Комунальники працюють на Об’їзній дорозі міста, у напрямку вулиць Злуки – Купчинського – Збаразьке кільце та на вулиці Микулинецькій.
– Станом на сьогодні виявлено дуже багато глибоких вибоїн, які виникли внаслідок перепаду температур. Управлінням ЖКГ прийнято рішення негайно привести ліквідацію цих вибоїн для безперебійного проїзду громадського транспорту, – каже начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради Олег Вітик.
Як розповідає Олег Вітик, наразі заготовлено 25 тонн холодного асфальту, який можна використовувати у холодну пору року – до температури -5 градусів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
14:54, 12 травня
25
11:51, Вчора
8
live comments feed...
Коментарі