У Тернопільській обласній лікарні проліковано 40 хворих на грип

Епідситуація в області залишається нестабільною та неблагополучною, – констатують лікарі. Хоча рівень захворюваності дещо знизився, проте епідемічний поріг перевищено. Більшає випадків з ускладненнями захворюваності.

Грип та ГРВІ страшні ускладненнями, констатують лікарі-епідеміологи. До цього часто призводить самолікування. Тому при будь-яких ознаках захворюваності радять звертатися до лікарів, пише ЗЗ

«Зараз така ситуація, що препаратів від грипу та ГРВІ є дуже багато, кожна фармацевтична компанія рекламує свої. Тому необхідно правильно підібрати ліки, які вам допоможуть, а не нашкодять. В обласній лікарні проліковано сорок хворих на грип, у двох пацієнтів виявили вірус H1N1. Маємо також два смертельних випадки. Переважно до смерті призводять ускладнення, тому ще раз наголошуємо, що необхідно вчасно звертатися до лікарів», – каже головний лікар обласної лікарні Василь Бліхар.

Лікарі рекомендують зайнятися профілактикою грипу. Запевняють, що найкращий спосіб вберегтися від грипу – це щеплення. Проте важливо також підсилювати імунітет правильним збалансованим харчуванням.

Тернопільська обласна лікарня 40 хворих на грип
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі