Тернополяни скаржаться на ями, залиті водою, на всю ширину тротуару

Їх не перейти, ні обійти. В міськраді відхрестились від тротуару, що просів та запевнили – цьогоріч його капітально не ремонтуватимуть. І наголосили, що тернополяни можуть надсилати міському голові пропозиції щодо його ремонту у наступні (!) роки.

На величезну калюжу, довжиною понад 5 метрів, яку ні обійти, ні перейти, поскаржились тернополяни до редакції. Така вже давно утворилась на пр. Злуки, неподалік зупинки громадського транспорту – паралельно парканові електромереж.

- Я щодня долаю цю ділянку – це як біг з перешкодами, - поскаржилась до редакції 20хвилин тернополянка Оксана Стецій. – Хіба човна бракує, щоб перевозили на інший бік. З одного боку паркан Обленерго - там доріжки гарні. А на тротуарі за парканом, де пішохідна зона, – суцільна калюжа.

Обійти неможливо, бо болото по коліно. Коли падає дощ, чи сира погода – такі калюжі і ямища, залиті водою, - мало не до «Універсаму», скаржиться жінка. Доки доходиш до робочого місця – ноги мокрі, весь у болоті. І так щодня.

- Зате міський голова робить тротуари в центрі, нехай би ще не на центральні звернув увагу, - пропонує пані Оксана. - Якби ж там був нормальний сток – і проблем не було б.  

Коли морози – замерзає. І на тому місці утворюється каток. Як ще притрушує сніжком – по кілька людей одночасно там «лежать», каже жінка.

- Відповідно до «Правил благоустрою м. Тернопіль», за прибирання тротуару, вказаного тернополянкою, відповідає Тернопільський міський РЕМ ПАТ «Тернопільобленерго», - повідомив начальник відділу благоустрою та екології управління житлово комунального господарства, благоустрою та екології міськради Олег Соколовський. - Згідно з даними Правилами, підприємства зобов’язані прибирати не лише власні території, але й прилеглі (15 м). Або ж підписати угоду із будь-яким підприємством, яке виконуватиме ці роботи.

В даному випадку мова йде не про сміття, а про калюжу, яка виникає внаслідок недосконалості тротуару, що просів, каже посадовець. Внаслідок цього зелена зона є вищою за обидва тротуари, який не має відповідного повздовжнього та поперечного ухилу для стікання талих та дощових вод, що спричиняє виникнення проблеми у вигляді накопичення води на пішохідній зоні.

- Зауважимо, що цього року капітальний ремонт даного тротуару не передбачений, - каже Олег Соколовський. - Однак мешканці можуть надсилати свої пропозиції щодо цієї ділянки на ім’я міського голови. І вони будуть взяті до уваги при формуванні титульних списків ремонту тротуарів на наступні роки.

Тернопіль калюжі скарги тротуари
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі