Завдяки благодійній акції дитяча лікарня у Тернополі отримала нове обладнання (відео)

Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» проходить десятий рік поспіль у всіх регіонах України за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства охорони здоров'я, Міністерства соціальної політики. Головна її  мета — збір коштів на придбання медичного обладнання для обласних дитячих лікарень України. 

На Тернопільщині дану акцію проводить департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Цього року за кошти, зібрані на теренах нашої області, закуплено сучасне медичне обладнання для реанімаційного відділення Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні. Зокрема, дозуюча апаратура для внутрішньовенного введення наймолодшим пацієнтам:

- Перфузор Компакт, шприцевий інфузійний насос– 4 шт.;

- Шприц Перфузор 50 мл з голкою для забору медикаментів – 751 шт.

Діагностика та лікування дітей області даним обладнанням здійснюватиметься безкоштовно. 

В акції взяли участь близько 500 волонтерів – учнів шкіл, студентів, членів молодіжних та дитячих громадських організацій. Участь в акції могли взяти усі охочі. Волонтери мали спеціальні бейджі, а скриньки, до яких збиралися пожертвування – захисні елементи та символіку благодійного фонду «Серце до серця».

В кожному районі області діяли штаби акції та загони волонтерів. У Тернополі штаб акції розташовувався на базі обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Молода Просвіта" (вул. Й. Сліпого, 3, каб.3).

У попередньому 2014 році зібрано 100 050,35 грн та придбано Автоматичний Рефракто-Кератометр URK-700 Unicos, який передано КУТОР «Обласна дитяча клінічна лікарня».

На Тернопіллі результ акції «Серце до серця-2015» — 110 089,57 грн! Розпочато процес закупівлі обладнання до реанімаційного відділення Тернопільської обласної дитячої лікарні.

Загалом за 10 років проведення акції у Тернопільській області зібрано коштів та передано обладнання на суму 916 655,15 грн.

До слова, 90 кращих волонтерів акції влітку взяти участь у сплавах річкою Дністер та відвідали музичний фестиваль «Вудсток-Україна - 2015», який пройшов 7-9 серпня 2015 року у замку «Свірж» на Львівщині.

Тернопіль медичне обладнання дитяча лікарня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі