Курінням охоплена майже третина жителів Тернопільщини

Курінням охоплена майже третина жителів області, – такі результати соціологічних досліджень. Незважаючи на гіперінфляцію, краяни не бажають позбуватися цієї шкідливої звички.

Поширеність куріння в Україні не зменшується, – констатують експерти соціологічних досліджень. Більшає курців серед представниць прекрасної статі. Причиною такої ситуації є маркетингові стратегії, спрямовані на залучення жінок до куріння.

«Незважаючи на гіперінфляцію, економічну кризу, зниження рівня доходів, поширеність куріння не зменшується. Причиною такої ситуації є зокрема той факт, що влада не реалізовує ефективних заходів, пов’язаних із інформуванням про шкоду куріння. Окрім цього тютюнові компанії знижують вартість виробів, це робить сигарети доступними. Має значення також гендерний аспект. Використовуються спеціальні маркетингові технології, щоб поширити куріння серед жінок. Використовується яскраве брендування пачок, поширення тонких сигарет, недостатня інформованість про сприяння куріння старінню шкіри. Також популяризується гламурний спосіб життя. Все це сприяє поширенню куріння», – розповідає зз керівник Українського центру контролю над тютюном Андрій Скіпальський.

На Тернопільщині проводитимуть заходи, пов’язані з інформуванням про шкоду куріння.

Тернопільщина куріння
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі