• Головна
  • У понеділок відновлять навчання ще в трьох районах Тернопільщини
18:00, 7 лютого 2016 р.

У понеділок відновлять навчання ще в трьох районах Тернопільщини

У понеділок, 8 лютого, відновлять навчання у школах Гусятинського, Борщівського та Чортківського районів.

 «За підсумками останнього захворюваність на грип та ГРВІ в  Гусятинському районі пішла на спад. Кількість захворювань за цей тиждень зменшилась на 305 випадків в порівнянні з минулим тижнем. Спостерігається спад захворюваності серед дитячого населення. За останній тиждень захворіло 149 дітей, з них 69 – школярів», - повідомила завідувач Гусятинського відділення обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України Дарія Красносельська.

Загалом навчання у понеділок відновлять ще в трьох районах Тернопільщини, пише сайт Тернополяни

«Попередньо введені обмежувальні заходи, дали свій результат - хворих на грип і ГРВІ у нашому районі стало значно менше», - зауважила заступник головного лікаря Чортківського первинної медико-санітарної допомоги Світлана Грабовецька.

Нагадаємо, що Тернопіль 3 лютого  навчання в школах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Навчання #райони Тернопільщини
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення