В храмах Тернопільщини парафіянам прямо пояснили, що влада не справляється

Учора 7 лютого під час недільних богослужінь священнослужителі УГКЦ зачитали тернополянам звернення до державних органів, яке днями на черговому Священному Синоді  прийняли єпископи, повідомляє ltdaily.info.

Звернутися до посадовців духовенство вирішило у зв’язку з блокадою реформ, необхідних для ровитку держави та суспільства. Священнослужителі наголошують, що за ці зміни український народ заплатив дуже високу ціну – людські життя – однак так і не отримав омріяного добробуту.

- Після Майдану суспільство видало новий мандат довіри своїм лідерам, які несуть за це дуже високу відповідальність. Проте сьогодні вже неозброєним оком видно, як у суспільстві зростають розчарування і тривога. Цими днями велике занепокоєння Церкви викликають, зокрема, сигнали про блокування на державному рівні реформ, яких вимагає і потребує наше суспільство. Ми, як душпастирі, не беремося давати експертну оцінку політичній та економічній ситуації в країні, проте поділяємо думку наших вірних і суспільства загалом щодо нагальної необхідності реформ, які за своєю суттю повинні дати нашому народу можливість для реалізації Богом даних талантів і стати запорукою соціальної справедливості та здійснення мрій українців про достойне життя для себе і своїх нащадків, - йдеться у зверненні.

Єпископи наголошують, що влада дискредитує себе, коли діє за подвійними стандартами, а вчинки деяких її представників суперечать власним деклараціям.

- Суспільство очікує від влади нових і чесних правил, яких вона повинна дотримуватися, а також відповідальних і прозорих дій, котрі даватимуть підстави для довіри та надії. Звертаємося до тих, кому народ довірив владні повноваження, із наполегливим закликом не ставити особисті, бізнесові чи партійні інтереси вище від загальнонаціональних. Турбота про спільне благо та скерування всіх здорових сил на захист гідності людини, - закликали священнослужителі.

звернення синоду
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі