Як на Тернопільщині розвивають нелегальний бізнес?

У лісах Збаразького району підприємець налагодив нелегальне виробництво деревного вугілля. Майданчик з випалення вугілля розгорнули у мальовничій місцевості. Тут можна побачити розпиляну деревину, склади, металеві палаючі бочки та невеликі халабуди, в яких, очевидно, проживають робітники.

Подібну інформацію на колегії ТОДА озвучив тернопільський губернатор Степан Барна. П’ять подібних бочок було виявлено у Збаразькому районі.

– Є окремі «кришувальники» та окремі недобропорядні підприємці, які мають великі бочки, в яких випалюють протягом 10 днів деревину, яку незаконно вирубують у лісах Тернопільщини. Далі це вугілля продають великим операторам, які під легальною маркою або експортують (у країнах Європейського Союзу 10-кілограмова пачка деревного вугілля вартує 15-20 євро, а у наших нелегалів його купують за 20 грн.), або продають людям, які вирушають на пікніки, – зазначив губернатор.

На колегії голова ТОДА дав доручення розібратися з цією ситуацією, і в той же день правоохоронці конфіскували бочки. Більше того, оперативно знайшовся їх власник, який на наступний день навідався в «білий» дім вирішити їх долю.

Питання, на що дивилися лісничі, коли в їхніх угіддях чинили подібне неподобство?

– А Ви думаєте, чому пішов з посади попередній керівник Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства? – зауважив Степан Барна. – Це ганебне явище має масовий характер, і якщо не зупинити його, просто відбудеться винищення наших лісів.

Редакція «Номер один» просить населення області повідомляти про подібні випадки. Журналысти ж зі своєї сторони обіцяють передавати інформацію для реагування правоохоронним органам і слідкувати, щоб цей незаконний промисел був ліквідований.

Тернопільщина нелегальний бізнес
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі