На Тернопільщині через релігійний конфлікт люди моляться в будинку священика

Чвари довкола храму в селі Колосова, що на Кременеччині не вщухають ще з минулого року. Там прихильники Київського патріархату не можуть домовитись про почергові богослужіння з представниками Московського патріархату.

Що лише не робили селяни, щоб на їхню проблему звернули увагу – і дорогу перекривали, і до обласної влади звертались. Згодом питання направили в суд.

Кременецький районний суд скасував почерговість користування церквою, яку затвердили в ТОДА. Апелювати дане рішення прихильники УПЦ КП приїхали у Тернопіль, однак тут представники Феміди оголосили вирок, який абсолютно не задовольнив селян – почергового Богослужіння вони не добилися, а про примирення та врегулювання конфлікту у селі й мови йти не може – Московський патріархат відмовляється йти на компроміс, адже за статутом храм належить парафіянам УПЦ МП.

Таке рішення суду люди називають необгрунтованим, а факти – перекрученими, пишуть Тернополяни. Раніше Служби Божі проводили біля каплички у Колосовій, зараз же частина села (КП) змушена тіснитися у маленькому будинку священика, де через холод відправляють богослужіння та моляться, щоб релігійний конфлікт нарешті вирішився і село, як колись стало єдиним, а не розколеним на дві частини.

Тернопільщина релігійний конфлікт молитва
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі