На Тернопільщині для водіїв з’явилися сотні вакансій із зарплатою понад 7 тисяч

Майже 700 вакансій для водії, які мають права категорії В/С і вміють водити вантажівки, є на Тернопільщині.

400 вакансій є в Тернопільській артилерійській бригаді, 315 – у військовій частин в Бережанах.

Таж потрібні для служби в армії за контрактом медичні працівники, кухарі, ремонтники, навідники.

Як зазначив військовий комісар Тернопільського обласного військкомату Володимир Катинський, наразі план щодо набору контрактників в області виконано на 10%.

«Наші люди такі, що поки не потримають в руках 7 тис грн, то не вірять. Але військовослужбовці вже потримали і йдуть підписувати контракт. Я не думаю, що в нашій області представники тих професій, яких ми потребуємо, отримують таку зарплатню, тобто є хороший привід задуматися», – каже комісар.

Він переконаний, що служба в армії є також чудовою альтернативою закордонним заробіткам.

«Люди стоять в чергах під банками, щоб виїхати на заробітки. Але ці заробітки не набагато більші за ті, що людина отримає у разі службі в армії. Адже отримувати від 7 до 12 тис – це хороший стимул», – наголошує Володимир Катинський.

За його словами, усіх, хто вирішить підписати контракт, спочатку скеровують в навчальні центри. Якщо людина вже воювала та має бойовий досвід, то там пробуде лише 3 дні. Решта пройде двомісячну фахову підготовку або 34 дні у разі нефахової підготовки. Після цього контрактників скеровують у військові частини.

У зв’язку з особливим періодом в державі піднятий і віковий ценз для служби за контрактом. Його обмежили 60 роками, а не 40-ма, як повідомлялося раніше.

контрактники Катинський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі