Семирічному тернополянину терміново потрібна допомога небайдужих людей

Термінової допомоги потребує семирічний Русланчик із Тернопільщини. У дитини діагностували важке захворювання - вторинний мієлодиспластичний синдром другого ступеня.

Часу на порятунок лишилося вкрай мало. Всього один-два тижні. Родина не в змозі зібрати кошти самотужки і звертається до небайдужих по допомогу, про це повідомляють "Подробиці".

Ці іграшки та планшет тут, у лікарняній палаті, - єдина розрада для Русланчика. Хлопчина весь день проводить під крапельницями. Ще в чотири роки йому поставили страшний діагноз - пухлина нирки, яка вже встигла пустити метастази.

"Нам поставили діагноз - нейробластома. Тромбоз нижньої вени і правого передсердя і метастази в легені. Нам поставили четверту стадію. І відправили в Київ на лікування в національний інститут", - розповідає мати Марія Кравець.

За рік - 18 курсів хімії, 28 - променевої терапії, видалення нирки, тяжка операція на серці і легенях. Хлопчик мужньо витримав усі випробування. І хвороба таки відступила. У вересні пішов у перший клас. Батьки були впевнені, що всі біди вже далеко позаду.

"Рік пройшов після лікування. Ми кожні три місяці їздили на КТ в Київ. І все було добре. На третій день свят у нього піднялась висока температура. І дуже йому погано було. Поставили діагноз - мієлодиспластичний синдром", - розповідає мати.

Нова хвороба - це наслідок складного попереднього лікування, запевняють лікарі. Молодий організм просто не витримав такої дози хімії. І тепер потрібна термінова трансплантація кісткового мозку.

"Термін дуже короткий, два - три тижні. Тому що до після цього, якщо не провести пересадку кісткового мозку, в дитини може розвинутися гострий лейкоз і після цього вже шанси на вилікування дитини мізерні", - каже дитячий педіатр Тернопільської міської дитячої лікарні Ірина Лозінська.

Серед рідних як донор ніхто не підходить. А операції з пересадки від не родичів проводять тільки за кордоном. Прийняти хлопчика вже сьогодні готова одна із клінік Польщі. Вартість лікування - 112 тисяч євро. Для батьків - ця сума непосильна.

"Для того, щоб допомогти дитині, потрібна велика сума коштів. Звичайна людина не може такі кошти самостійно зібрати. Тому ми просимо усіх небайдужих людей, щоб допомогли нам. Врятувати дитину і дати йому шанс жити повноцінним життям, як всі діти живуть", - звертається Марія Кравець.

Русланчик вірить, що обов'язково одужає та знову повернеться школи. А поки що хоробро бореться за життя

Якщо і ви бажаєте допомогти Руслану, реквізити дивіться на сайті podrobnosti.ua у розділі "Ми допомагаємо".

Реквізити для допомоги Русланчику Кравцю:

Банк "Приватбанк", 5168 7573 0078 5617 (гривнева)

Контактні телефони:

(097) 663 12 60 - мати Кравець Марія

(097) 149 05 35 - батько Кравець Юрій

Тернопільщина допомога дитині хвороба
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі