Тернополянка намагалась незаконно вивезти дитину з України

На українсько-польському кордоні, в пунктах пропуску «Шегині» та «Краківець» впродовж доби прикордонники не пропустили за кордон три дитини, зокрема півторарічного хлопчика якого мати вивозила незаконно.

Не дивлячись на постійні повідомлення та роз’яснення щодо порядку здійснення закордонних поїздок з дітьми, мало не щодня мають місце випадки відмови прикордонниками у пропуску через кордон малолітніх дітей. Нажаль нерідко мають місце і протизаконні спроби вивезення дітей з України.

Так 7 лютого в пункті пропуску «Краківець», що на Львівщині 39-річна жителька Тернопільщини намагалась виїхати з України із сином, надавши на паспортний контроль незаконно видану заяву батька про згоду на його вивіз. Як і у більшості випадків, з’ясувалось, що чоловік громадянки вже певний час перебуває за кордоном і фізично не міг підписати в Україні подану заяву.

Враховуючи ознаки кримінального правопорушення про факт незаконно-виданої заяви батька дитини були проінформовані працівники Національної поліції.

Вже з початку поточного року на ділянці Мостиського прикордонного загону з тих чи інших причин відмовлено в пропуску через державний кордон 28 дітям, в той час як протягом минулого року не випущено 226 дітей.

Тому наполегливо рекомендуємо скористатися інформацією про порядок здійснення поїздок за кордон з дітьми, яка розміщена на офіційному сайті Державної прикордонної служби України та попередніми повідомленнями які надавались у ЗМІ. 

Тернопільщина міграційна служба дитина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі