Михайло Головко вимагає збільшити обсяг українського контенту на ТБ

З українських телеканалів зникає українська мова.

Так, за дослідженням волонтерського руху «Простір свободи» у прайм-таймі 8 найрейтинговіших телеканалів частка російської мови в ефірі становила 44%, а української – 30%, при цьому зріс до 26% час «двомовних» ефірів. Така статистика шокувала народного депутата України від ВО «Свобода» Михайла Головка.

Тому нардеп пропонує внести зміни до проекту Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (щодо підстав анулювання ліцензії)».

«У загальному обсязі мовлення кожної телерадіоорганізації не менше 50 відсотків має становити національний аудіовізуальний продукт або музичні твори українських авторів чи виконавців.

В той же час в реальності ситуація з застосуванням української мови засобами масової інформації після Революції Гідності тільки погіршується. А все через те, що немає жодного покарання за недотримання законодавства.

Зокрема, Законом України «Про телебачення і радіомовлення» не передбачено анулювання ліцензії на мовлення телерадіокомпанії у разі порушення нею відповідних вимог чинного законодавства.

В законопроекті, що пропонується до розгляду, усувається недолік чинного законодавства. Ми пропонуємо анулювати ліцензію на мовлення тим телерадіокомпаніям, що порушують відповідні вимоги чинного законодавства України та поступово заміщують українську мову на російську», - зауважив Михайло Головко.

Головко український контент на ТБ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі