Хто очолить "прославлене" на всю Україну училище замість звільненого зі скандалом Каплуна?

Після того, як директора Державного професійно-технічного навчального закладу «Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» Андрія Каплуна звільнили із займаної посади, його наступником має шанси стати хтось із заступників.

Антипедагогічні методи виховання Каплуна в Міністерстві освіти потрактували як порушення вимог чинного законодавства України. 

Саме ця причина фігурує в наказі Міністерство освіти і науки України №46-к, яким достроково  розірвано контракт та звільнено Каплуна з посади директора.

У наказі йдеться, що звільняють його з сьогоднішнього дня, 10 лютого.

Департамент освіти ТОДА планує запропонувати на заміщення вакантної посади директора училища 3 кандидатури з числа заступників Каплуна.

"Міністерство вже буде визначатися, кого затвердити. Це у разі, якщо всі троє погодяться, щоб їхні кандидатури було висунуто на дану посаду", – розповів заступник директора департаменту освіти та науки ОДА Володимир Чайковський.

Він додав, що наразі департамент не паланує проводити переатестацію всіх парцівників училища, як це рекомендувала громадська рада при департаменті, оскільки законодавстоов передбачає, що атестація проводиться раз у 5 років.

"Але проведемо зустрічі з педколективом задля надання нового імпульсу у виховній роботі і роботі училища загалом", – зазначив Чайковський.

Нагадаємо, справу Андрія Каплуна також вивчають і правоохоронні органи.

З початком розслідування директор чинив тиск на дітей та їх батьків.

Як наслідок поліція виступила з ініціативою звільнити Каплуна з посади на час слідства.

А громадська рада при департаменті освіти ТОДА висунула вимога звільнити не лише директора, а й провести атестацію для всіх працівників ВПУ, які перейняли методи директора.

Що цікаво, сам Каплун усім заявляв про свою правоту, вважаючи свої антипедагогічні і аморальні методи виховання цілком адекватними

училище Каплун
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі