Тренер тернопільської "Ниви" створюватиме нову футбольну команду (відео)

Основна причина завершення історії «Ниви» – фінансування, а точніше, його нестача. Хоч зараз заборгованостей перед командою клубу, каже головний тренер, нема, щоправда на цьому її існування завершується.

ПЕТРО БАДЛО, головний тренер ФК «Нива»

«Дали «вільних агентів» людям, розпустили, тому, що дальше займатися клубом це керівництво не буде. Тренерський склад, команду, всіх розпустили і віддаються всі документи на Львів, далі власники хай думають, що вони мають з тим клубом робити».

І додає, у екс-гравців «Ниви», вже є чимало пропозицій, зокрема від таких команд, як «Говерла», «Ворскла» та «Полтава». А тренерський склад, на чолі з  керівництвом, вирішили створити нову команду.

ПЕТРО БАДЛО, головний тренер ФК «Нива»

«Будемо створювати нову команду і будемо стартувати з Другої Ліги. Я думаю, що це буде команда ТПФК «Нива» – Тернопільський професійний футбольний клуб «Нива». Все-таки «Нива» є «Нива», вона завжди в Тернополі була. Але це буде нова «Нива».

Нова «Нива», в першу чергу буде з новими людьми та традиціями, каже тренер. А її першочергова мета – повернутися в Першу Лігу.

ПЕТРО БАДЛО, головний тренер ФК «Нива»

«Тяжко говорити, це буде через півроку чи через рік, але в мене така ціль стоїть і я хочу до цієї цілі йти. І будемо старатися знаходити однодумців, які зрозуміють і мене, і весь тренерський штат».

Тернопільська "Нива" тренер футбол фінансування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі