У Тернополі в міській раді відбулась зустріч з головами ОСББ

Вчора за ініціативи депутата Тернопільської міської ради від Об'єднання "Самопоміч" Сергія Лупака в Тернопільській міській раді відбулась спільна нарада міського голови Сергія Надала та представників ОСББ м. Тернополя, організована Громадською спілкою «Рада голів ОСББ м. Тернополя».

Участь в нараді взяли заступники міського голови, та керівники профільних управлінь, а також представник Реєстраційної служби Тернопільського міського управління юстиції Тернопільської області, по питанню змін в Статут ОСББ, та ТО ДПІ ГУ ДФС, по питаннях неприбуткових організацій.

Керівники ОСББ цікавилися рядом питань, наприклад, як правильно оформити земельну ділянку, як захистити свій двір від незаконних забудов, щодо виготовлення технічної документації на будинки де вона відсутня, санітарна очистка і дезінфекція контейнерів для ТПВ, програми фінансової підтримки ОСББ, встановлення ІТП за кошти ЄБРР, та інші питання, які стосуються багатоквартирних будинків. Ознайомились від Реєстраційної служби Тернопільського міського управління юстиції Тернопільської області, які потрібно подати документи, щоб провести зміни в Статут ОСББ на підставі Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій», адже це потрібно зробити до 1 січня 2017року. Та наступні кроки по включенню в новий реєстр неприбутковий організацій, доповів представник ТО ДПІ ГУ ДФС.

Громадська спілка, розішле усім в електронному варіанті протокол та Статут нової редакції. Міський голова повідомив, що такі зустрічі будуть що півроку.

ОСББ ЖКГ голови ОСББ Самопоміч
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі