Чому Ігор Гуда ініціює та підтримує соціальні проекти у Тернополі?

Віддавна в Україні серед підприємців існувала практика фінансувати важливі для громади проекти. Державі, як завжди, на багато речей не вистачало коштів, тож меценатство ставало порятунком. Чимало об’єктів культурної спадщини з’явилося на світ завдяки благодійникам, а ряд культурно-просвітницьких, соціальних проектів не реалізували би без їхньої допомоги.

В Тернополі до продовження цієї доброї традиції закликає директор компанії «Креатор-буд», громадський діяч Ігор Гуда. На його думку, місцеві підприємці повинні власними силами розпочинати важливі соціальні проекти.

Про свою допомогу очільник будівельної компанії майже не розповідає. Лише зауважує — підприємці завжди приходили на допомогу державі у складні часи, мають це робити і тепер. Лікарні, школи, бібліотеки завжди потрібні громаді, як і, зрештою, житло. Так, майже невідомим для широкого загалу є той факт, що за ініціативи Ігоря Гуди організували ремонт спеціального відділення Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи, що на вулиці Академіка Сахарова, 4. Тут навчаються дітки з особливими потребами.

Начальник оздоблювальної дільниці Руслан Нечесаний розповідає, що торік «Креатор-Буд» працював там над групою. «Батьки цих діток спілкуються і контактують, тож вирішили зробити таку групу, де б діти, які закінчили школу, мали де зустрічатись і спілкуватись, — каже Руслан Нечесний. — От ми вирішили облаштувати для них це приміщення. Правду кажучи, роботи зайняли трохи часу, бо по можливості залучали людей тих чи інших спеціальностей, працювати опалювальники, штукатури, плиточники, їх відривали з об’єктів, з основного місця роботи. Але із завданням справились. Ми зробили ремонт так, як хотіли батьки, навіть трохи більше».

Усі ремонтні роботи «Креатор-Буд» виконав за власні кошти. Так голі стіни перетворили у затишну кімнату. А крім капремонту облаштували окремий вхід і зробили ґанок. У «Креатор-Буді» переконані – щоб діти не відчували себе обділеними, їм потрібно приділяти велику увагу. Керівник будівельної компанії Ігор Гуда каже – такі справи не є меценатством, просто компанія намагаємося тимчасово за свої кошти і власними ресурсами закрити вкрай важливі для області соціальні проекти. Адже хтозна, коли держава зможе профінансувати їх самостійно.

Нещодавно Ігор Гуда виступив з ініціативою збудувати квартири для бійців АТО. На одній із сесій Тернопільської міської ради депутати надали під ці потреби земельні ділянки. На них «Креатор-Буд» має звести багатоквартирні будинки для військових. Через механізм передачі майбутніх квартир міськраді очільник компанії пропонує забезпечити житлом бійців. «Вони повертаються, потребують психологічної адаптації, соціальної, часто — фізичної, — зауважує Ігор Гуда. — Найменше, що ми можемо зараз зробити, це допомогти їм швидше повернутись до спокійного життя, вирішивши побутові проблеми. Питання житла — одне з найпоширеніших».
А за останні кілька місяців благодійних проектів від керівника «Креатор-Буду» для тернополян побільшало. Ігор Гуда закупив дороге й важливе ендоскопічне обладнання для онкологічного диспансеру. Волонтери висловили подяку меценату за те, що віднедавна кілька хворих діток бійців зможуть отримувати необхідні препарати.
Тривалий час Ігор Гуда відправляв допомогу бійцям в зону АТО. Також він працював із командою з «Креатор-Буду» на передовій, будуючи фортифікаційні споруди.

Підприємець наголошує — навіть у часи, коли в Україні не було державності, саме підприємці за власний кошт будували школи, церкви, лікарні та спортивні зали. Цим керівник «Креатор-Буду», показуючи приклад соціально відповідального підприємця, займається і нині.

Чому Ігор Гуда ініціює та підтримує соціальні проекти у Тернополі?, фото-1

 

 

Ігор ГУДА підтримує соціальні проекти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі