На Тернопільщині виділили 1,8 млн грн для забезпечення потенційної мобілізації

Сесія затвердила обласну цільову програму підвищення рівня мобілізаційної готовності та сприяння здійснення мобілізації на території Тернопільської області у 2016 році.

Мета цієї програми полягає у забезпеченні виконання завдань з мобілізації, якісного проведення мобілізаційних заходів у встановлені строки.

Її необхідність зумовлена нестабільною воєнно-політичною обстановкою навколо України, можливістю, за певних обставин, втягнення країни у воєнні конфлікти, наявністю тимчасово окупованих територій, продовженням антитерористичної операції на східних територіях, низьким рівнем виконання мобілізаційних завдань під час часткової мобілізації у 2014 та 2015 роках.

Реалізація програми передбачається за рахунок коштів обласного бюджету у розмірі 1 мільйон 818 тисяч гривень.

Кошти заплановано скерувати на проведення інформаційно-роз’яснювальної та пропагандистської роботи щодо престижності та необхідності служби в Збройних Силах України, закупівлю новітніх засобів зв’язку та телекомунікацій для командного пункту Тернопільського обласного збірного пункту, забезпечення адміністрації пункту засобами радіаційного та хімічного захисту, покращення якості медичного обстеження військово-зобов’язаних.

мобілізація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі