• Головна
  • У Тернополі чоловік пішов на кримінал, аби прожити
09:15, 11 лютого 2016 р.

У Тернополі чоловік пішов на кримінал, аби прожити

Колегія суддів апеляційного суду Тернопільської області не підтримала апеляційну скаргу прокуратури Тернополя на вирок Тернопільського міськрайонного суду, яким 21-річного Ігоря М. засуджено до 1 року 7 місяців позбавлення волі за крадіжки.

Отож, у своїй апеляційній скарзі прокуратура вимагала збільшити термін покарання до двох із половиною років.

Заслухавши суддю-доповідача, думку прокурора, котрий підтримав свою апеляційну скаргу, потерпілих, які вважають винесений вирок законним, та самого обвинуваченого, перевіривши матеріали кримінального провадження і дослідивши доводи апеляційної скарги, колегія суддів прийшла до переконання, що вона задоволенню не підлягає з наступних підстав.

Висновок суду першої інстанції є обґрунтованим, відповідає фактичним обставинами справи та підтверджуються доказами. До того ж, у суді Ігор М. визнав, що протягом 2013-2014 років скоїв декілька крадіжок, а саме двох мобільних телефонів - спочатку з кишені куртки у роздягальні ЗОШ №27, а згодом зі спортивного майданчику ЗОШ №24, а також слюсарних інструментів із дитячого будинку "Віфлеєм", електропраски з гуртожитку для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, ноутбуку із квартири.

Виправдовуючись, Ігор М. зізнався, що змушений був красти через збіг обставин: він - сирота і виховувався у дитячому будинку, але працевлаштуватися ніде не зміг, відтак не мав засобів до існування. Тому і крав, щоб прожити.

#Тернопіль #крадіжка #суд

Коментарі

Оголошення
live comments feed...