
10:25, 11 лютого 2016 р.
У Тернополі жителі п’яти вулиць опинилися без води
Чимало жителів масиву Дружба залишилися без водопостачання.
Загалом наразі без води будинки аж п’яти вулиць.
Зокрема, тимчасово припинено водопостачання на вул. Мазепи, а також вулиці Спадиста, Куток, частково Майдан Перемоги і вул. Львівська. 2.
Як пояснюють у КП "Тернопільводоканал", проблеми виникли у зв'язку з пошкодженням на водопровідній мережі на вул. Мазепи, 2,
Наразі тривають аварійно-відновлювальні роботи.
Коли відновлять водопостачання на підприємстві не повідомляють.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:38, 23 червня
16:59, 17 червня
11:37, 23 червня
11:19, 18 червня
16:59, 17 червня
