Порошенко розповів про чергову хвилю мобілізації

Президент Петро Порошенко поки не прийняв рішення про направлення до Верховної Ради законопроекту про оголошення чергової хвилі мобілізації.

Про це він сказав, виступаючи на першому в цьому році засіданні Ради регіонального розвитку, повідомили УНІАН у прес-службі президента.

«Глава держави повідомив, що поки що не прийняв рішення про направлення до Верховної Ради законопроекту про оголошення чергової хвилі мобілізації», - йдеться в повідомленні.

Петро Порошенко наголосив на тому, що у подальшому формування українського війська має відбуватися, передусім, за контрактним принципом.

«Ми маємо використати всі ресурси і резерви для забезпечення комплектації контрактної армії», – сказав він.

Нагадаємо, нещодавно обласний комісар Володимир Катинський розповів, за яких умов Тернопільщина може оминути мобілізації та де водії можуть заробити понад 7 тис грн.

Попередньо у січні в Генштабі Збройних сил України (ЗСУ) заявляли, що внаслідок демобілізації військовослужбовців четвертої хвилі виникне потреба доукомплектувати ЗСУ. Демобілізація військових, які завершили виконання своїх обов’язків, планується наприкінці березня - у квітні поточного року.

Генштаб наразі робить розрахунки та вивчає необхідність оголошення чергової хвилі мобілізації.

Начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко пояснив, що необхідність в черговій хвилі мобілізації залежатиме від кількості військових, які будуть прийняті на військову службу за контрактом.

мобілізація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі