В санепідслужбі через брак коштів заморозили аналізи майже сотні жителів Тернопільщини

Через брак коштів працівникам установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» довелося заморозити матеріал від 93 хворих.

Про це учора під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомив директор центру Степан Дністрян.

Відтак комісія прийняла рішення виділити 110 тисяч гривень з обласного резервного фонду для придбання розхідних матеріалів та засобів з проведення лабораторної діагностики грипу та ГРВІ, необхідних для здійснення запобіжних заходів масового захворювання людей на інфекційні хвороби.

Принагідно Дністрян поінформував присутніх, що епідситуація із захворюваності на грип та ГРВІ в області є нестійкою. Перевищено епідпоріг на 16 адміністративних територіях.

"Показник захворюваності та ГРВІ серед населення області становить 75,6 випадки на 10 000 населення при епідпорозі 46, 6 випадки на 10 000 населення.  Госпіталізовано за останній тиждень 652 особи. Загалом, на Тернопільщині захворіло на грип та ГРВІ  73 242 особи", – повідомив Дністрян.

Дністрян аналізи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі