ПриватБанк визнано найбільш соціально відповідальною українською компанією

ПриватБанк першим серед українських банків отримав відзнаку Social Responsibility Mark, що в усьому світі присвоюється найбільш соціально відповідальним компаніям. Як повідомив український сайт організації, за підсумками 2015 року ПриватБанк очолив рейтинг соціально відповідальних українських компаній завдяки активній діяльності із закупівлі медичного обладнання для українських клінік.

«Знак соціальної відповідальності – це в першу чергу визнання активної участі клієнтів банку в програмах благодійності, які ПриватБанк здійснює за допомогою найсучасніших технологій, – відповідає перший заступник Голови Правління ПриватБанку Олег Гороховський. – Минулого року разом із клієнтами ми допомогли обладнати необхідною технікою найбільші лікарні та шпиталі, дитячі лікарні. Загальна сума реалізованих за допомогою банку благодійних програм в 2015 році становить понад 34 мільйони гривень».

Social Responsibility Mark (SRM) – зареєстрована із дотриманням всіх норм українського та міжнародного права відзнака соціальної відповідальності, що присвоюється людям і компаніям, які займаються благодійністю.

ПриватБанк визнано найбільш соціально відповідальною українською компанією (фото) - фото 1
ПриватБанк визнано найбільш соціально відповідальною українською компанією (фото) - фото 1
ПриватБанк відповідальною українською компанією
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі