Шведські компанії готові працювати з тернополянами у сфері енергоефективності

Тернопіль відвідав заступник посла Швеції в Україні Генріх Нурберг та керівники представлених в Україні шведських енергоефективних компаній.
Під час зустрічі із міським головою Сергієм Надалом шведські представники обговорили можливості співпраці у сфері енергоефективності та у виробничому секторі.
 
За словами очільника міста, шведський досвід у впровадженні енергоефективних технологій дуже цінний. Він подякував Уряду Королівства Швеції за політичну та фінансову допомогу Україні та особливо за досвід в проваджені енергозберігаючих технологій. 
 
Також міський голова розповів про проекти, які вже реалізовуються в Тернополі за підтримки міжнародних донорських організацій. 
 
- Декілька років тому ми вперше проаналізували, скільки Тернопіль витрачав енергії за один рік. Вийшло, що сума перевищувала весь річний бюджет міста, тому треба було робити термінові кроки та виправляти цю ситуацію. Відтак, місто підписало «Угоду мерів» та сьогодні активно співпрацює з такими міжнародними інституціями, як ЄБРР, Світовий банк та іноземними корпораціями, - каже Сергій Надал. - Надіюся, що і наша зустріч буде мати продуктивне продовження у сфері енергоефективності.
 
Наразі представники шведських компаній та Шведської торгової та інвестиційної ради (Business Sweden) презентують колегам з Тернополя власні компанії та пропозиції для можливої майбутньої співпраці.
Шведські компанії готові працювати з тернополянами у сфері енергоефективності, фото-1 Шведські компанії готові працювати з тернополянами у сфері енергоефективності, фото-2 Шведські компанії готові працювати з тернополянами у сфері енергоефективності, фото-3
енергоефективність шведські компанії,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі