• Головна
  • Тернопільські батьки скаржаться щодо поборів у дитсадках та школах на 8 березня
21:10, 15 лютого 2016 р.

Тернопільські батьки скаржаться щодо поборів у дитсадках та школах на 8 березня

У Тернополі батьки скаржаться, що у школах та дитячих садочках збирають гроші на подарунки вчителям на 8 березня.

«Хочу звернутись з вічною проблемою "збирання коштів у садочках та школах на 8 березня". Таке відчуття, що в Тернополі крім вчителів і вихователів жінок більше немає. Суми сягають від 20 до 100 гривень, залежно яка школа чи садок. Якщо в мене двоє дітей, один в школі інша в садочку, то мені потрібно з хати винести 150 грн. При теперішніх зарплатах, цінах та тарифах на комунальні послуги такі побори сильно б`ють по кишені», – скаржиться тернополянка Оксана. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільські батьки #побори у дитсадках та школах #8 березня
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
"Українцям назвали новий тариф на газ з 1 липня, люди до такого не готувалися": скільки доведеться платити за 1 кубометр
"З 1 липня на 4 групи людей очікує колосальне збільшення пенсій, суми виростуть у рази": названі вимоги для нових виплат
Оголошення