У Тернополі добряче налякали іноземних студентів

З вимогами зупинити «свавілля іноземців» кілька десятків хлопців та дівчат із націоналістичних організацій Тернополя навідались учора у правоохоронні органи та медичний університет, а згодом прийшли ще під гуртожитки медуніверситету.

Представників «Правого сектору», «Свободи», «Сокола», «ЦК Азов» не влаштовують витівки студентів з інших країн, які навчаються у медичному університеті, зокрема йдеться про фотографування з трупами, хамство у громадських місцях та неповага до українських традицій, повідомляє Без табу.

- Наш сьогоднішній марш – це усний маніфест. Називається він «Марш честі». Ми нагадуємо вкотре, що є громадські організації, які стережуть нашу землю, культуру, традиції. Їх потрібно іноземцям, як мінімум, поважати. Однак, усі їхні витівки залишаються непокараними, - коментує керівник «Правого сектору» Тернополя Назар Сарабун.

Учасники маршу спершу прийшли під стіни медичного університету. Там вони публічно звернулися до керівництва закладу з вимогою пояснити чому двоє студентів медичного, які фігурують у справі зґвалтування двох неповнолітніх з Івано-Франківська, були відраховані, замість того, щоб їх передали у руки правоохоронців.

Згодом націоналісти навідались до прокуратури, де вимагали у прокурора області пояснити публічно, чому справи, у яких фігурують іноземці, «гальмуються». Олександр Мартинюк до пікетувальників не вийшов, однак запросив ініціативну групу до себе.

Завершився марш біля гуртожитків медуніверситету, де мешкають студенти-іноземці. 

Дехто з студентів знімав на телефон дійство під вікнами із запаленими фаєрами на телефон.

Однак ввечері іноземці були в подавленому настрої, оскільки не знають, чим для них обернуться подібні марші і чи не породять витівки деяких несумлінних студентів агресію щодо всіх молодих людей з-за кордону, які приїхали в Тернопіль на навчання.

У Тернополі добряче налякали іноземних студентів (фото) - фото 1 У Тернополі добряче налякали іноземних студентів (фото) - фото 1
марш студенти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі