Мешканка Тернопільщини прославилась у США, пробігши 42 км вулицями Лос-Анджеласа за 2,5 год

Наталія Легонькова із Бережан стала переможницею одного з найпрестижніших у світі Лос-Анджелеського марафону.

Дистанцію 42 км 195 м, що проходить вулицями Міста ангелів, наша легкоатлетка подолала за 2 години 30 хвилин 41 секунду. Це новий особистий рекорд Наталії, адже попередній складав 2 год. 31 хв. 8 сек, повідомляє TernopilLive.

Наталя тривалий час бігла в дуеті з ефіопкою Серркалем Абрха, але на завершальній п’ятикіломерівці стала відриватися від суперниці, вигравши у неї на фініші 1 хв. 42 с. Замкнула трійку кращих американка Джулія Будняк, відставання якої від Наталі склало більше 14 хвилин.

До речі, марафон у Лос-Анджелесі проводиться з 1986 року. До перемоги Наталії чотири рази його теж вигравали українки — Любов Клочко (1993 і 1996 рр.) і Тетяна Позднякова (2003 і 2004 рр.).

Наталія Легонькова народилася в Казахстані, а її мати – із Бережан. На батьківщину матері її сім’я переїхала в 1998 році. Видатні марафонські результати Наталія почала демонструвати у доволі зрілому віці, однак вік, як бачимо, не заважає нашій спортсменці прогресувати. Наталія вже значно перевиконала норматив на Олімпіаду в Ріо’2016 (2 год. 42 хв.), як, щоправда, і ще кілька українок, тож кого саме відправить туди збірна України, поки що невідомо.

Наталія Легонькова
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі