Тернополян навчать, як ефективно управляти своїм будинком

“Стань господарем свого будинку” – така загальноміська кампанія стартує у Тернополі. У багатоквартирних будинках міста “Об’єднання “Самопоміч” організовує спеціальні навчання, під час яких тернополян поінформують про усі переваги ОСББ і про те, як правильно ним керувати.

– З 1 липня 2015 року набрав чинності закон України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”. – пояснює голова фракції “Об’єднання “Самопоміч” у Тернопільській міській раді Андрій Грицишин. – Цей закон передбачає три форми управління багатоквартирним будинком – здійснення управління безпосередньо співвласниками будинку, управління управителем або шляхом створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Згідно із цим законом, вже до 1 липня 2016 року мешканці багатоквартирного будинку повинні визначитися з формою управління.

Тому, як зазначає Андрій Грицишин, громадська організація “Об’єднання “Самопоміч” надасть роз’яснення усім охочим з приводу усіх можливих форм управління багатоквартирним будинком.

Тренінги будуть проводитися у багатоквартирних будинках Тернополя. До проведення навчальних занять залучатимуться фахові юристи, найкращі голови ОСББ.
– Чимало мешканців багатоквартирних будинків досі не знають про дію закону щодо форми управління будинком, – пояснює Андрій Грицишин. – Тому дуже часто може трапитися так, що мешканці проявлять пасивність, або ж просто не вчинятимуть ніяких дій через незнання закону. Тоді їм призначать управителів, якими виступлять ті ж самі колишні жеки. Щоб не трапилося такої неприємної несподіванки, ми проводимо навчальні заняття для тернополян, під час яких мешканці будинків спільно самі визначатимуть який спосіб управління ефективніший. Для тих, хто виявить бажання створювати ОСББ, будуть надані покрокові інструкції з приводу реєстрації та подальшого ефективного управління.

Першочергово тренінги відбудуться у тих будинках, мешканці яких подадуть найбільше заявок на навчання.

Андрій Грицишин закликає тернополян не зволікати і швидше реєструватися на навчання, адже до літа залишились не так багато часу. Зареєструватись можна по телефону або безпосередньо, завітавши в офіс ГО “Об’єднання “Самопоміч”.

Адреса офісу: ГО «Об’єднання «Самопоміч» вул. Руська 52, 39 офіс, 2 поверх, тел. +380982072727 , (0352) 52-27-27.

самопоміч Тернопіль самопоміч в Тернополі Андрій Грицишин ОСББ Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі