Михайло Головко вимагає повернути безкоштовний проїзд для пільговиків за рахунок субвенцій з держбюджету

Народний депутат України від ВО «Свобода» Михайло Головко пропонує виділити місцевим громадам гроші на пільговий проїзд окремих категорій громадян. Нардеп є одним із ініціаторів проекту Закону України «Про внесення змін до додатків № 3 та № 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік».

«Після прийняття державного бюджету на 2016 рік, місцеві громади залишилися без коштів на компенсацію пільгового проїзду пенсіонерам, людям з обмеженими можливостями, ветеранам війни, чорнобильцям та іншим категоріям громадян. Попри те, що право на пільговий проїзд закріплене в законодавстві, люди фактично не можуть ним скористатися. Це може викликати численні акції протесту, особливо на фоні падіння економіки та зниження реальних доходів населення», - зауважив Михайло Головко.

Як зазначив народний депутат реалізація Закону України «Про внесення змін до додатків № 3 та № 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» не потребуватиме додаткових витрат. Адже мова не йде про збільшення видатків державного бюджету. Пропонується лише перерозподілити кошти між існуючими бюджетними програмами.

За словами Михайла Головка, прийняття цього закону є одним з найбільш актуальних питань для місцевого самоврядування, адже його реалізація сприятиме забезпеченню соціально незахищеним верствам населення їх права на пільговий проїзд та зниження соціальної напруги.

«Мери більше, ніж 200 українських міст звернулися до вищих органів влади з проханням виділити кошти на компенсацію пільгового проїзду. Співавторами законопроекту стали представники шести депутатських фракцій, тому, сподіваюся, законопроект буде підтримано парламентом», – підсумував народний депутат.

Михайло Головко безкоштовний проїзд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі