Чемпіонат світу із зимової риболовлі проводитимуть не на Тернопільському ставі

Команди з різних куточків світу помалу з’їжджаються на Тернопільщину. Вже завтра у мальовничих Касперівцях розпочнеться Зимовий Чемпіонат світу з підльодного лову риби.

Попередньо планувалося провести змагання світового рівня на Тернопільському ставі, втім тут немає потрібної товщини криги. Організатори подумували навіть відмінити його, однак велика кількість заявок на участь у чемпіонаті від рибалок з різних країн змусила обласну федерацію риболовного спорту переглянути своє рішення.

Зрештою, Зимовий Чемпіонат світу з підльодного лову риби перенесли на водосховище, що в селі Касперівці Заліщицького району. Звісно, такого рівня змагання там не проходили, але від менш масштабних в учасників залишились лише приємні враження. Відтак, світу першість із зимової риболовлі проведуть саме там – крига дозволяє та й команди не проти.

Попередньо на чемпіонат зголосилися приїхати 16 команд, серед яких навіть є рибалки зі США, пише сайт Тернополяни. Розпочнуться змагання 17 лютого і триватимуть три дні.

Тернопільський став риболовля
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі