Як виглядає пологовий будинок після капітального ремонту (Фото)

Відбулася робоча нарада щодо підготовки до введення в експлуатацію Тернопільського перинатального центру «Мати і дитини», розташованого на вул. Замкова,10 у Тернополі. Невдовзі його обіцяють урочисто відкрити.

На даний час будівельні роботи у Тернопільському перинатальному центрі «Мати і дитини» завершені й оплачені у повному обсязі. На черзі — завезення медичного обладнання. Загальна вартість фінансування об’єкту – 24953,7 тис. грн. Результатом реалізації даного проекту є проект Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації».

«Стан готовності перинатального центру — на 100 %, — відзначив виконувач обов’язків заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Бабійчук. — Будівельні роботи виконані якісно. Невдовзі сюди завезуть медичне обладнання й тоді відбудеться офіційне відкриття. Відтак оновлений медичний заклад надаватиме кваліфіковану медичну допомогу вагітним, породіллям та новонародженим».

На вказаному об’єкті підрядною організацією ТзОВ «Пром-Індекс» виконано наступні роботи: проведено зовнішнє та внутрішнє оздоблення трьох поверхів I корпусу центру, встановлено вентиляційне обладнання, сантехніку, ліфти, медичний лінолеум, двері та підлогу, проведено електромонтажні роботи.

Комунальний заклад Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» єдиний в області заклад охорони здоров’я ІІІ-го рівня з надання високоспеціалізованої медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям та новонародженим з груп високого акушерського та перинатального ризику, передчасних пологів, що потребують високої інтенсивності лікування на основі використання сучасних перинатальних технологій.

Завершенням реконструкції центру створено належні умови, що дасть можливість суттєво підвищити рівень та якість діагностично-лікувальної медичної допомоги ІІІ рівня матерям і новонародженим в області й дозволить знизити показники материнської і дитячої захворюваності та смертності, покращить здоров'я населення області в цілому.

Як виглядає пологовий будинок після капітального ремонту (Фото), фото-1 Як виглядає пологовий будинок після капітального ремонту (Фото), фото-2 Як виглядає пологовий будинок після капітального ремонту (Фото), фото-3 Як виглядає пологовий будинок після капітального ремонту (Фото), фото-4 Як виглядає пологовий будинок після капітального ремонту (Фото), фото-5 Як виглядає пологовий будинок після капітального ремонту (Фото), фото-6 Як виглядає пологовий будинок після капітального ремонту (Фото), фото-7 Як виглядає пологовий будинок після капітального ремонту (Фото) (фото) - фото 1 Як виглядає пологовий будинок після капітального ремонту (Фото), фото-9
пологовий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі