Американські рибалки розповіли світу про свої перші успіхи і невдачі на Тернопільщині (Фото, відео)

Американська команда рибалок, яка приїхала до Тернополя на Чемпіонат світу з ловлі риби з криги, уже спробувала себе на водоймищі у Касперівцях.

Загалом американці дуже задоволені. Вони масово поширюють фотографії на своїй сторінці в Фейсбуці.

При чому, діляться фотографіями не лише з процесу риболовлі, а й демонструють різноманітні страви, якими їх частують на обід чи вечерю.

Також вони поширюють відео, на яких з артистизмом демонструють свої вміння швидко робити бурами ополонки та ловити рибу.

Водночас рибалки висловлюють стурбованість щодо того, чи відбудеться чемпіонат взагалі.

«Команда США отримала хорошу сесію на льоду. Всі країни уже прибули. На жаль, льодові умови продовжують погіршуватися, навіть зі зміною місця на територію, розташовану на нижчій висоті і захищену від сонця. Ми сподіваємося, що змагання відбудуться», – пишуть члени команди на своєму профілі.

Вони зазначають, що учора, коли вони вийшли на лід, почав падати дощ і їм довелося знову 2,5 год їхати в автобусі назад до готелю.

Сьогодні, за даними американців, на Тернопільщині очікуються сильні вітри.

Чи виходити на лід і чи брати участь в чемпіонаті, мають вирішити капітани усіх команд, які приїхали на змагання.

Усе залежатиме від погодних умов. 

Американські рибалки розповіли світу про свої перші успіхи і невдачі на Тернопільщині (Фото, відео), фото-1
Американські рибалки розповіли світу про свої перші успіхи і невдачі на Тернопільщині (Фото, відео), фото-2 Американські рибалки розповіли світу про свої перші успіхи і невдачі на Тернопільщині (Фото, відео), фото-3 Американські рибалки розповіли світу про свої перші успіхи і невдачі на Тернопільщині (Фото, відео), фото-4 Американські рибалки розповіли світу про свої перші успіхи і невдачі на Тернопільщині (Фото, відео), фото-5 Американські рибалки розповіли світу про свої перші успіхи і невдачі на Тернопільщині (Фото, відео), фото-6 Американські рибалки розповіли світу про свої перші успіхи і невдачі на Тернопільщині (Фото, відео), фото-7 Американські рибалки розповіли світу про свої перші успіхи і невдачі на Тернопільщині (Фото, відео), фото-8 Американські рибалки розповіли світу про свої перші успіхи і невдачі на Тернопільщині (Фото, відео), фото-9 Американські рибалки розповіли світу про свої перші успіхи і невдачі на Тернопільщині (Фото, відео), фото-10 Американські рибалки розповіли світу про свої перші успіхи і невдачі на Тернопільщині (Фото, відео), фото-11 Американські рибалки розповіли світу про свої перші успіхи і невдачі на Тернопільщині (Фото, відео), фото-12 Американські рибалки розповіли світу про свої перші успіхи і невдачі на Тернопільщині (Фото, відео), фото-13 Американські рибалки розповіли світу про свої перші успіхи і невдачі на Тернопільщині (Фото, відео), фото-14
рибалки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі