Свиней з ферми під Ланівцями обіцяють вивезти до середини літа. Що скаже громада?

ТОВ «Агро-Ланівці» прийнято рішення про припинення діяльності репродуктора з утримання свиней за адресою м. Ланівці, вул. Тернопільська, 53, у зв`язку з реконструкцією тваринницьких будівель.

Потижневе вивезення поголівя свиней буде проводитися згідно затвердженого підприємством графіку до 14 липня 2016 року.

Також, відповідно до статті 49-2 КЗпП України, буде персонально попереджено всіх працівників, посади яких скорочуються, про наступне вивільнення, у звязку зі змінами в організації виробництва і праці.

Про це йдеться у листі товариства, направленого на імя голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни.

В свою чергу, очільник області зазначив, що приведення діяльності будь-якого підприємства до вимог діючого законодавства, як цього постійно вимагають влада та мешканці, - це шлях до взаєморозуміння з громадою.

«Як тільки всі документи буде впорядковано і виконано всі вимоги, передбачені законодавством, підприємство працюватиме,  зауважив Степан Барна.  Жодних перешкод у законній діяльності ніхто в області чинити не буде!»

Степан Барна висловив сподівання, що в скорому часі ТОВ «Агро-Ланівці» буде створено нові робочі місця, сплачуватимуться відповідні платежі до бюджету, підприємство братиме участь в розвитку соціальної інфраструктури на умовах даержавно-приватного партнерства.

Нагадаємо, громада налаштована категорично – люди вимагають закриття свиноферми і вивезення всіх свиней через шалений сморід.

У січні жителі райцентру на 7 год перекрили дорогу Тернопіль-Київ, вимагаючи владу області вирішити проблему.

Тоді ж неподалік свиноферми було виявлено незаконний скотомогильник, в який працівники підприємства скидали сотні туш тварин різного віку. Відкрито кримінальне провадження.

свині Ланівці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі